O NÁS

Naše firma byla založena v červnu 1991 původně jako distributorská firma pro dovozce hodinářského zboží a dovozce zlatých šperků. V roce 1995 se stala rodinnou firmou s velkoobchodním prodejem zlatých šperků. Obchodní politikou jsme navázali na dlouholetou tradici rodiny Čermáků, která v obchodě pusobí déle jak 85 let. Zkušenosti a znalost práce s lidmi jsme zúročili ve vlastní firmě. Zákazníky se stala řada zlatnictví v Praze a širokém okolí. Naším cílem nebylo jen dodávat na prodejny zlaté šperky, ale hlavně v počátcích rozvoje soukromých zlatnictví jsme obchodní politiku zaměřili na kompletní servis od vybavení prodejen až po pravidelné zásobování zbožím.V roce 1996 jsme otevřeli novou prodejnu … a nejen zlatnictví na Novém náměstí ve Štětí, kde poskytujeme veškeré maloobchodní služby zákazníkum z širokého okolí. Po roce 2001 jsme byli nuceni částečně omezit velkoobchodní činnost a v roce 2005 jsme otevřeli v Obchodním centru prodejnu Stříbrnictví, kterou jsme v roce 2006 přesunuli na Nové náměstí vedle Zlatnictví.


ZLATNICTVÍ

V prodejně na Novém náměstí 704 ve Štětí nabízíme široký sortiment zlatých šperků. Velká část sortimentu může být nabídnuta i v rámci velkoobchodních dodávek. Prodej zlatých šperků je doplněn širokým hodinářským sortimentem. Nabízíme hodiny, hodinky a budíky od prověřených firem zaručujících kvalitu a spolehlivý servis. Dále nabízíme zlacené šperky od francouzké firmy Altesse a široký sortiment módních šperků z chirurgické oceli. Sortiment prodejny je ještě doplněn o karlovarský cibulový a růžový porcelán, sklo s vysokým smaltem, repliky starých palných zbraní a dalšího zboží pro potešení. Možnost nákupu kreditními kartami VISA, Eurocard MasterCard & Maestro.


STŘÍBRNICTVÍ

V prodejně na Novém náměstí 704 také nabízíme celý sortiment stříbrných šperků, který doplňujeme sortimentem hodinek Casio a Adriatica. U hodinek Adriatica zajišťujeme výměnu baterií po dobu pěti let zdarma. Dále nabízíme sortiment kožených kabelek, peněženek a pro motorkáře motobrašny. Mimo nabízené brašny zajišťujeme i dodávky dle katalogu nebo výrobu podle individuálních přání motorkářů. Možnost nákupu kreditními kartami VISA, Eurocard MasterCard & Maestro.


SLUŽBY
  • Kromě prodeje zajišťujeme veškeré služby v sortimentu zlata, stříbra a hodinek. To je čištení a opravy šperků, výrobu snubních prstenů a šperků podle přání zákazníka.
  • Komisní prodej zlatých šperků a výkup zlata.
  • U hodinek zajišťujeme veškerý záruční a pozáruční servis od výměny baterií, pásku a kovových tahů, až po menší i větší opravy.
  • Nově rozširujeme i možnost prodeje přes Internet.
  • Dobré zákazníky oceňujeme "Kartou stálého zákazníka, která dává možnost získat zákazníkům slevy na nákup zboží v obou prodejnách.


webdesign & programming: Kejmil 2007
o nás | zakázky | velkoobchod | kontakt | home | mapa stránek | stříbrnictví